Postup rezervace lekcí

Máte-li potíže s rezervací, připsáním kreditů či obsluhou Vašeho účtu, napište na admin@bbodystudio.cz

 

Na lekce je třeba se objednávat v našem online rezervačním systému.

1. Pokud již u nás máte uživatelský účet, můžete se přihlasit a poté rezervovat lekce (bod 3 níže).

2. Pokud ještě nemáte uživatelský účet, zakupte si kredit. V průběhu nákupu vám automaticky založíme účet. Kredit Vám bude připsán okamžitě.

3. Po přihlášení a nabití kreditu můžete na stránce rozrvh vidět jednotlivé lekce zobrazené v kalendáři, viz níže. Při každé rezervaci se z Vašeho kreditu odečte cena lekce. Pokud rezervaci zrušíte, částka se Vám připíše zpět.

b.body studio - TRX, joga, kruhovy trenink, chair dance - plzen

4. Kliknutím na vybranou lekci se zobrazí detail s popisem lekce. Zde máte také možnost pomocí tlačítka „rezervovat“ si danou lekci zamluvit.

b.body studio - TRX, joga, kruhovy trenink, chair dance - plzen

5. Pro zrušení rezervace, slouží tlačítko „zrušit rezervaci“ v detailu lekce (objeví se pouze pokud máte danou lekci rezervovanou). Rezervaci je možné zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem lekce.

6. Po přihlášení do systému vidíte výpis všech dostupných lekcí v daném týdnu. Vámi rezervované lekce mají v pravém horním rohu symbol panáčka. Výpis lekcí můžete filtrovat pomocí zaškrtávacích tlačítek v horní části stránky. Dostupné možnosti jsou: zobrazení všech lekcí, nebo pouze vaše rezerovavné lekce v daném týdnu.

7. Nad kalendářem se nachází datum s šipkami doprava a doleva. Toto datum vyjadřuje první a poslední den týdne zobrazeného v kalendáři. Šipky slouží pro přesouvání mezi týdny.

8. Pomocí symbolu v pravé části horní navigační lišty, se můžete do systému přihlásit a odhlásit. Kliknutím na tento symbol aktivujete nabídku s možnostmi jako je přihlásit/odhlásit ze systému a spravovat osobní nastavení účtu (emailová adresa, telefon, heslo apod.)

9. V záhlaví přehledu lekcí je zobrazena výše Vašeho kreditu. Při vytvoření či zrušení rezervace se kredit automaticky aktualizuje. Cena za lekci je zobrazena v detailu lekce (viz bod 4).

Pravidla

  • Vstupné se hradí kreditem, který uživatel získá zakoupením vstupného v našem eshopu. Kredit se automaticky aktualizuje při vytvoření či zrušení rezervace.
  • Lekci je možné zrušit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Máte-li vytvořenou rezervaci a na lekci se nedostavíte, vstupné propadá.
  • Lekci je možné rezervovat nejpozději 1 hodinu před jejím začátkem.

Zde naleznete náš provozní řád.