Obchodní podmínky

Naše obchodní podmínky se vztahují na všechny objednávky na bbodystudio.cz popř. na objednávky uskututečněné pomocí emailové adresy info@bbodystudio.cz nebo za použití telefonického kontaktu +420 607 280 485.

Rezervace klientů se přijímají online přes náš rezervační systém, telefonicky nebo osobně ve studiu BBody (adresa K Jezu 20, 315 02 Plzeň).

Pro rezervaci je třeba založit si účet na našich webových stránkách bbodystudio.cz a přes eshop tamtéž si zakoupit kredit. 

Kredit lze kdykoli navýšit. Doporučujeme využít výhodný bonusový systém – více informací na recepci nebo na webových stránkách bbodystudio.cz.

Platnost kreditu je 365 dní od jeho posledního navýšení.

Kredit není vratný. Lze jej vyčerpat pouze na námi poskytované služby. 

Studio BBody si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozvrh a ceník bez udání důvodů.

Zákazníci studia BBody se účastní lekcí na vlastní odpovědnost. Osoby mladší 18 let se mohou účastnit lekcí a vstupovat do posilovny pouze za účelem cvičení a v doprovodu osoby starší 18 let. Děti do prostor sloužících ke sportovním aktivitám vstupovat nesmí.

Studio BBody neručí za cennosti odložené ve skříňkách a mimo ně. Cennosti si můžete uschovat na recepci studia.

Údaje našich zákazníků nikdy neposkytujeme, neprodáváme ani nevyměňujeme s třetími stranami. Údaje, které třetím stranám poskytujeme, jsou využívány výhradně za účelem doručení služeb.

 

INFORMACE O PROVOZOVATELI

Barbora Olšavská
K Jezu 20, Plzeň 315 02, Česká republika

IČ 76371204
Kontaktní informace :
E-mail: info@bbodystudio.cz
Tel.:+420 607 280 485

Jsem plátce DPH.

Datum: 23. 11. 2018